Kategorite See All >

Mesolift C15 Extemporaneous Concentrate

LIERAC (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
7,150.00Lekë /2x15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Lierac – Mesolift C15 Extemporaneous Concentrate

Frymëzuar nga teknika estetike e mesoterapisë së fytyrës, Mesolift C15 është një shtesë ditore e rekomanduar si një kurë në kohë stresi, lodhjeje ose ndryshimesh sezonale, e përshtatshme në mënyrë perfekte për të luftuar kundër djegies së lëkurës.

I përshtatshëm për meshkuj dhe femra të të gjitha moshave.

Përmban 15% vitamin C të pastër e cila neutralizon toksinat dhe radikalet e lira ndërsa stimulon sintezën e kolagjenit për të përmirësuar tonin e lëkurës.

Përbëhet nga dy faza:

Faza e parë përmban Amino Acide- Acid Hialuronik.

Faza e dytë përmban 15% Vitamin C të pastër.

Zbut lëkurën.

Rrit shkëlqimin e lëkurës.

Uniformizon tonin e lëkurës.

Testuar klinikisht.

 

Përdorimi

Pasi t’i keni hequr unazën mbajeni të shtypur përreth 15 sekonda dhe tundeni mirë. Thyejeni pak pjesën e sipërme dhe aplikojeni në lëkurë.


Përbërësit

INGREDIENTS: AQUA / WATER / EAU. ASCORBIC ACID. PROPANEDIOL. JOJOBA ESTERS. NIACINAMIDE. PENTYLENE GLYCOL.AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE / VP COPOLYMER. HYDROLYZED PEA PROTEIN. ARGININE. HYDROXYETHYL ACRYLATE / SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. 1,2-HEXANEDIOL. PHENOXYETHANOL.PANTHENOL. PYRIDOXINE HCL. SUCROSE PALMITATE. PERFUME / FRAGRANCE. DISODIUM EDTA. TOCOPHERYL ACETATE.GLYCERYL LINOLEATE. MAGNESIUM ASPARTATE. ZINC GLUCONATE. TOCOPHEROL. POTASSIUM SORBATE. POLYSORBATE 60. SORBITAN ISOSTEARATE. CITRIC ACID. COPPER GLUCONATE. SODIUM HYALURONATE. CI 15510 / ORANGE 4. ZEA MAYS(CORN) OIL. CI 75130 / BETA-CAROTENE. 1569A.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura