Kategorite See All >

Ophycée Anti-Wrinkle Emulsion- Normal To Mixed Skin

GALÉNIC (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,450.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

GALENIC - Ophycée Anti-Wrinkle Emulsion- Normal To Mixed Skin

Ophycée Anti-Wrinkle Emulsion- Normal To Mixed Skin- është një trajtim me cilësi të lartë me efekt lëmues dhe mbushës. Tonifikon lëkurën që në aplikimet e para duke bërë që të duket më e re.

Pëmban pluhura matifikues të cilët janë të domosdosme për lëkurën normale në mikse për ta bërë të duket më e shndritshme. Ka përmbajtje të algave blu, element i cili stimulon sintezën e kolagjenit, të elastinës dhe acidit hialuronik. Mjaft të rëndësishme për një lëkurë më elastike dhe tonike.

Pa paraben


Veçoritë e produktit

Për lëkurë nga normale në mikse.

Sasia: 50ml


Përdorimi

Aplikoni në mëngjes dhe darkë në fytyrë, qafë dhe dekolte.


Përbërësit

Aqua (Water), Triethylhexanoin, Isododecyl Neopentanoate, Tribehenin, Peg-20 Esters, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Peg-8 Dimethicone, Glycol Palmitate, Cetyl Alcohol, Methyl Gluceth-20, Pentylene Glycol, CI 42051, 1-2 Hexanediol, Behenic Acid, Benzotriazoyl Dodecyl P Cresol, Bht, Calcium Lactate, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Fragrance (Parfum), Hydrogenated Lecithin, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Magnesium Lactate, Maltodextrin, Phordium Uncinatum Extract, Polymethyl Methacrylate, Polysorbate 60, Sodium Hydroxide, Sorbitan Isostearate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tribehenin, Xanthan Gum.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura