Kategorite See All >

Peptides Spring Hydra-Gel Eye Patches

YOUTH LAB (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
590.00Lekë - 5,200.00Lekë /1 Pair

Sasia:
Sasi:
(10 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Youth Lab – Peptides Spring Hydra-Gel Eye Patches

Peptides Spring Hydra-Gel Eye Patches nga Youth Lab përmban Hexapeptide, Pentapeptide dhe Oligopeptides, të cilat kontribuojnë në parandalimin e vijave të holla dhe reduktimin e rrudhave ekzistuese.

Rrudhat  zhduken falë përbërësit Acetil Hexapeptide-8.

Hidratimi i lëkurës arrihet falë përbërësve Tripeptid dhe Pentapeptid të cilët stimulojnë prodhimin e Acidit Hialuronik në lëkurë.

Dehidratimi i lëkurës reduktohet falë Alantoinës e cila i kthen menjëherë hidratimin lëkurës.

Alantoina është gjithashtu e njohur për vetitë e saj qetësuese, keratolitike dhe shëruese.


Përdorimi

 Aplikojeni në zonën rreth syve dhe lëreni të veprojë për 20-30 minuta. Aplikojeni sa më shpesh që është e nevojshme.

Vetëm për një përdorim.

 

Përbërësit

Ëater, Glycerin, Carrageenan, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Oligopeptide-29, Oligopeptide-32, Palmitoyl Pentapeptide-4, Allantoin, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Pentylene Glycol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Arginine, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Potassium Chloride, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Sucrose, Dipotassium Glycyrrhizate, Caprylyl Glycol, Cellulose Gum, Propanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Calcium Lactate, Ethyl Hexanediol, 1,2-Hexanediol, Calcium Chloride, Chromium Oxide Greens, Synthetic Fluorphlogopite, Titanium Dioxide, Chlorphenesin, Disodium EDTA

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura