Kategorite See All >

Perfect Balance Face Dry Oil

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,296.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF-Perfect Balance Face Dry Oil

Korff perfekt Balance Face Dry Oil është një vaj i thatë i përbërë me Centella Aziatike, Vaj Camelia, Vaj Inca dhe ekstrakt Lupinus albus të cilët ushqejnë në thellësi lëkurën dhe e ristrukturojne atë.

Ndihmon lëkurën të rigjej ekuilibrin e saj dhe ta riforcojë atë.

Ka një konsistencë të mendafshtë, të lehtë dhe e ben lëkurën menjëherë elastike, të butë dhe uniformon ngjyrën e lëkurës.

Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Sasia: 15mL

 Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në lëkurë të pastër dhe të tharë. Përhapeni produktin me levizje rrethore deri në përthithjen e plotë.

Përbërësit

Diethylhexyl Carbonate, Pentaerythrityl Tetracaprylate/Tetracaprate, Camellia oleifera Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Plukenetia volubilis Seed Oil, Bambusa vulgaris Sap Extract, Lupinus albus Seed Extract, Tocopherol, PEG-8, Ascorbyl Palmitate, Centella asiatica Extract, Daucus carota sativa (Carrot) Root Extract, Daucus carota sativa (Carrot) Seed Oil, Beta-Carotene, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum (Fragrance).

 


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura