Kategorite See All >

Regenerist Retinol 24

Olay (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,065.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

OLAY - Regenerist Retinol 24

Moisturizer Facial Olay Regenerist Retinol 24 depërton thellë në shtresat e epidermës. Përzierja kombinon kompleksin Retinoid + Vitamina B3. Ajo hidraton lëkurën për 24 orë dhe vjen me një bollëk përfitimesh. Do të shihni përmirësime të dukshme në vijat e hollë dhe rrudhat, butësinë, shkëlqimin, forcimin, njollat ​​e errëta dhe poret.

Ky krem ​​hidratues pa aromë dhe ngjyrues përthithet shpejt dhe shkon thellë në shtresat e lëkurës tuaj kështu që zgjoheni çdo mëngjes në një lëkurë me shkëlqim dhe me pamje më rinore.


Përdorni Olay çdo ditë për 28 ditë.

Shihni transformimin e vërtetë të pamjes së lëkurës.

Retinol 24 është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

 

Karakteristikat kryesore:

Zgjohuni me një lëkurë dukshëm më të butë dhe me shkëlqim

Hidraton lëkurën tuaj për 24 orë me përmirësime të dukshme në vijat e holla dhe rrudhat, butësinë, shkëlqimin, forcimin, njollat ​​e errëta dhe poret

Olay Retinol24 kombinon dy nga përbërësit më të fuqishëm të kujdesit të lëkurës: kompleksi retinoid dhe Vitamina B3

Projektuar për të dhënë përbërës anti-plakje deri në 10 shtresa të thella  të epidermës

Projektuar pa asnjë ngjyrues artificial, parfume dhe vajra.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm


Si të përdoret

Hapi 1: Pastroni lëkurën për të hequr papastërtitë nga lëkura juaj që mund të zvogëlojnë efektivitetin e kremit tuaj hidratues dhe trajtimeve.

Hapi 2: Trajtoni zonat shqetësuese me formula të dizajnuara në mënyrë unike si kremrat e syve që janë krijuar për lëkurë delikate rreth syve.

Hapi 3: Hidratoni çdo mëngjes me një krem ​​fytyre që përmban SPF dhe çdo natë me këtë Moisturizer Facial Retinol 24

 

Përbërësit

Water, Dimethicone, Glycerin, Tapioca Starch, Dimethicone Crosspolymer, Retinol, Retinyl Propionate, Niacinamide*, Palmitoyl Pentapeptide-4**, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, DMDM Hydantoin, Polysorbate 20, Laureth-4, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Laureth-7, Dimethiconol, Polymethylsilsesquioxane, Aminomethyl Propanol, Titanium Dioxide, Disodium EDTA, Iodopropynyl Butylcarbamate, Capryl/Caprylic Triglyceride, *Vitamin B3, **Amino-Peptide


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura