Kategorite See All >

Vitamin C Ampoules

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
12,300.00Lekë /3ml x 10

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR - Ampoules – Vitamin C

Ampoules – Vitamin C,  Vitamina C është një nga përbërësit kryesorë për kujdesjen e lëkurës. Formulime të ndryshme përmbajnë sasi të papërfillshme antioksidantësh të cilët nuk përthithen mirë nga lëkura. Ampulat me vitaminë C nga Dermastir janë një formulim i përqëndruar në ampula qelqi, antioksidant i fuqishëm i cili mbron efektivisht lëkurën nga plakja.

> Zbeh rrudhat dhe linjat e imëta.

> Mbron nga foto-plakja.

> Shëron plagët apo shenjat e ndryshme pasi ndihmon në stabilizimin e kolagjenit.

Veçoritë e produktit

Sasia: 3ml x 10

Anti-age

Përdorimi

Thyjeni pjesën e sipërme të ampulës dhe përhapeni produktin në fytyrë vetëm ose duke e bashkuar me kremin tuaj. Masazhojeni në mënyrë delikate në zonat që jeni më shumë të interesuar derisa të përthithet.

*Program Normal: Aplikoni një ampule çdo 7 ditë për një muaj. Për të konsoliduar rezultatet përsëriteni.

*Program intensiv: Aplikoni një ampulë çdo 3 ditë për një muaj. Për të konsoliduar rezultatet përsëriteni fazën I.

*Mos e ekspozoni lëkurën në diell pas aplikimit.

Përbërësit

AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, CITRUS AURANTIUM DULCIS FRUIT EXTRACT, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CITRUS AURANTIUM DULCIS OIL, EDTA, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura