Kategorite See All >

White Silk Anti Spot Anti Age SPF 50+

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,520.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
5,216.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – White Silk Anti Spot Anti Age SPF 50+

White Silk Anti Spot Anti Age me fakto mbrojtës SPF 50+ është krem për fytyrën me Kompleks Spot Correct dhe Vitamin PP, kryen një veprim kundër njollave dhe kundër plakjes.

 Ai zvogëlon intensitetin e njollave të errëta në fytyrë dhe për shkak të filtrave që ka, mbron lëkurën nga rrezet e diellit si dhe uniformizon tonin e lëkurës në mënyrë të përsosur.

 

Përdorimi

Aplikojeni kremin në mëngjes në fytyrë, në qafë dhe në dekolte.

 

Përbërësit

Aqua (Water); Cyclopentasiloxane; Diethylhexyl Carbonate; Octocrylene; Alcohol Denat.; Cyclohexasiloxane; Dibutyl Adipate; Butyl Methoxydibenzoylmethane; Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine; Butylene Glycol; PEG-30 Dipolyhydroxystearate; PEG-10 Dimethicone; Niacinamide; Polymethyl Methacrylate; Kojic Acid; Sodium Chloride; Disteardimonium Hectorite; Dimethiconol; Glyceryl Stearate; PEG-8; Sodium Lauroyl Glutamate; Lysine; Magnesium Chloride; Tocopherol; Ascorbyl Palmitate; Ascorbic Acid; Citric Acid; Disodium EDTA; Phenoxyethanol; Ethylhexylglycerin; CI 77492 (Iron Oxides); CI 77491 (Iron Oxides); CI 77499 (Iron Oxides); Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura